Міжнародні автомобільні грузоперевезення
Rokatrans

Про компанію

oficeКомпанія ТОВ «Рока-Транс Україна» утворилася в 2001 році, шляхом злиття 3-x невеликих компаній, що працювали окремо починаючи з 1994-1995 року. Завдяки напрацьованному досвіду, компанія активно розвивалася, перетворившись , в найбільшу автотранспортну компанію регіону і увійшла до числа лідерів по всій Україні .
Використовуючи сучасний автопарк, ми готові запропонувати транспортно — експедиційні послуги найвищої якості.
Наші клієнти завжди можуть отримати кваліфіковану консультацію з будь-якого питання, пов’язаного з автомобільними вантажними перевезеннями.

Основними нашими напрямками є перевезення з країн Західної та Східної Європи, Балканський країн і Туреччини на Україну, Росію, Казахстан. Основний принцип нашої компанії доставити вантаж швидко, надійно і недорого. Наявність СМR страхування відповідальності перевізника на суму 250 тис. євро дозволить Вам бути абсолютно спокійним за свій вантаж.

Для постійних клієнтів у нас завжди в наявності вільний транспорт за прийнятними цінами. Переконатися, в цьому можна, відправивши ON-LINE заявку. Ми будемо раді бачити Вашу компанію серед наших постійних партнерів.

Наш Автопарк

Автопарк компанії налічує 57 одиниць сучасних тягачів.

З них 25 авто марки DAF, 10 MAN, 10 Volvo, 8 Renault, 4 Mercedes.

21 авто відповідає нормам — Euro 5
25 машин — Euro 4
11 машин — Euro 3

За призначенням 39 напівпричепів об’ємом 82-100 м.куб., 12 автопоїздів об’ємом 110-120 м.куб., 3 рефрижераторів, 2 контейнеровоза і 1 цистерна.
20 автопоїздів обладнані комплектом ADR для перевезення небезпечних вантажів.